1 / 5
Daewoo espero 1.8 automatik
700 €
Цената е фиксна
06.07.2022 17:39

Дојран / Гевгелија

Марка:

Daewoo

Модел:

Espero

Година:

2000

Гориво:

Бензин / Плин

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2020

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Daewoo espero 1.8 automatik.plin bez atest.istecena registracija.klima koja treba da se napolni.novi gumi.slab akomulator.motor,menuvac,podvozje odlicno

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

djoko
Потврден огласувач
078/346-756
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам