1 / 8
masini za polnenje sisinja komplet linija
По Договор
02.05.2022 21:48

Јегуновце / Тетово

se prodavaat masini za polnenje na sisinja bile koristeni za voda gazirana i negazirana
komplet linija komptesori.duvalka za duvanje sisinja.blokator(mikser za gaziranje na vodata).tunel so uv lambi.peracka.polnacka so zatcaracka.etiketirka.printer.pakerka
tel za kontakt
070224455 dusko

Категорија: Останато

Се продава од:

gorgi
Потврден огласувач
070806973
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам