1 / 1
Pllac vo Resen
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.06.2022 10:42

Ресен

Квадратура:

2032 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac vo Resen, vo povrshina od 2032m2, placot se naogja vo blizina na Bolnicata vo Resen.
Cena: 20 000 €
Tel za kontakt 070454102

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ardit
Потврден огласувач
070454102
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам