1 / 4
Musso 4x4 jeep terenski
1 €
21.03.2022 16:22

Виница / Виница

Марка:

Ssangyong

Модел:

MUSSO

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2021

Сила на моторот:

143 kw / 194 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Musso 98 g Mercedes 2,9 motor 4x4 registriran Cela godina racen menuvac novi gumi atest folii pali vozi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
072567105
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам