1 / 9
Apartman Riki 3
50 €
30.11.2022 23:29

Охрид / Охрид

Број на соби:

3,5

Квадратура:

73 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2008

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Pitu Guli

-Se iznajmuva stan od 76m2 na den ili mesecno:
-Golema dnevna so trpezarija i balkon-jugozapad,kujna-opremena so 2 izleza,spalna so balkon-severoistok.
Kupatilo,Klima,LedTv,WiFi.
Na 10min od centar.1 kat,renoviran 2021god so odlicna termo i zvucna izolacija,mirna lokacija idealna za vasiot prestoj.
-Napomena:Cenata e varijabilna vo odnos na vasiot prestoj
Povelete

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

ljupco
Потврден огласувач
075439920
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам