Плац за викендици
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.03.2021 12:36

Виница / Виница

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

15000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац во место осојница за викендици близо до главен пат со приклучок за струја.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Zoran Sitnovski
Потврден огласувач
78455323
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам