1 / 1
VOX LIL' LOOPER
8.400 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
23.03.2021 13:03

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

МУЛТИ-ЕФЕКТ ГИТАРСКА ПЕДАЛА

За повеќе информации посетете го Skymusic Центарот во ГТЦ на приземје спроти Жена парк, секој работен ден од 10:00 до 20:00 и во сабота од 10:00 до 16:00 или на телефон 02 324 8118 и e-mail info@skymusic.mk

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

SKYMUSICMK
ul, Kej, 13-ti Noemvri br. 2, 1000, Скопје 1000
Потврден огласувач
023248118
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам