1 / 3
Delovi za Opel Corsa 1.0 - menjac ,motor
1 €
01.01.2023 16:58

Охрид / Охрид

Марка:

Opel

Модел:

Corsa 1.0

Tип на делови:

Останато


-MENJAC-OPEL CORSA-CENA 100 EVRA

-MOTORCINA ZA POLUAVTOMATSKI MENJAC..60 EVRA

-Poluavtomatski menjac

KONTAKT
077 687 771

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Niki
Потврден огласувач
077 687 771
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам