Prodazba na zemjiste do ezeroto
1 €
12.03.2023 06:27

Дојран / Гевгелија

Квадратура:

1500 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodavaat nekolku zemjodelski zemjista kaj Acikot, blisku do ezeroto, so razlicni kvadraturi.

Cena po dogovor.

Kontakt 078280670

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
078280670
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам