Baram rabota za pola rabotno vreme
1 €
23.03.2021 16:07

Аеродром / Скопје

Категорија:

Општи работни места

Пол:

Женско

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Слабо

Baram rabota za pola rabotno vreme

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Aleksandra
Потврден огласувач
76223202
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам