1 / 5
Se prodava gradežna parcela vo selo Lešok
33 €
17.04.2021 09:58

Тетово / Тетово

Квадратура:

448 m²

Тип на земјиште:

Градежно

🌄Se prodava gradežna parcela vo selo Lešok.⁣

🚰💡🛣️Do samata parcela ima voda i struja i istata izleguva na pat.⁣

Vkupnata kvadratura na parcelata iznesuva 448m2 i so dimenzii 34m vo dolžina i 14m vo širina.⁣

💶Cena: 33 evra/m2.⁣

Za poveḱe informacii, obratete se na:⁣

Filip 077641410⁣

Stefani 071345955⁣

👩‍💻Šifra: 05-41/21

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Parcela od 1800m2 vo Ohrid

115 €

MILOSHEVSKI - PARCELA OD 3424m2 VO LESHOK

55 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам