1 / 5
Prodavam kompir компир kvaliteten citaj oglas
15 МКД
Цената не е фиксна
07.05.2021 13:57

Македонска Каменица / Делчево

Prodava se kompirot na slikte 15 den kvaliteten prva klasa za povekje informacii barajte na 078 434 850 Ljupco

Ne barajte na brojot dole

Barajte na 078 434 850 Ljupco

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Се продава од:

Gti
Потврден огласувач
071976514
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам