1 / 11
Oprema za pekara i slatkara HITNO!
1 €
Цената не е фиксна
07.04.2021 13:00

Охрид / Охрид

Friteza Remta nova
Vertikalni vitrini za slatki
Frizider za odrzavanje na peciva so dve vrati
Frizider Kayalar za odrzavanje na peciva so edna vrata
Broj za kontakt: +38970261064

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Се продава од:

Aydın
Потврден огласувач
076288556
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам