Чистач за подови
2.000 МКД
23.03.2021 22:55

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Се продава нов чистач за подови, електричен на пареа, погоден за почки, теписи и паркет. Ги има сите делови. Не е употребен. Жана 071/258-354

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
0038971258164
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам