1 / 9
Oprema za pekarstvo i slatkarstvo Hitno!
2 €
Цената не е фиксна
23.03.2021 23:06

Охрид / Охрид

Laminator Seweer 60 cm
Avtomatska masina za krofni so stasuvalka
Masina za melenje meso Mateka (nova)

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Се продава од:

Aydın
Потврден огласувач
076288556
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам