1 / 10
SEAT LEON 1.6 tdi, 105 ks
59 €
11.05.2021 10:29

Кичево

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

79 kw / 107 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Seat Leon, 1.6 tdi, 105 ks, 2012 god, registrirana, komandi na volan, navigacija, tempomat, senzori, 4 elek. stakla, servisirana komplet, ekonomicna kola
Bez zameni
070-382-048

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Agron Elmazi
Потврден огласувач
070382048
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам