1 / 12
NAOCARI SKII SNOWBOARD MOTOR BIKE OCILA SO ZASTITNA MASKA
1.000 МКД
20.03.2023 10:22

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Наочарите имаат прилагодлив стегач и со тоа има можност да се носат без кацига, или на кацига. Изработени од висококвалитетни и флексибилни материјали, со тоа што имаат одредена заштита од кршење и деформации при удар. Наочарите де деливи од маската, што значи дека можи да се носат и без заштитната маска.

Погодни за скијање, бордање, возење мотор, возење велосипед и планинарење.

При нарачка треба да изберите кој модел го сакате врз база на бројките на самите слики, пр. Модел 1, Модел 2, Модел 3 ... итн.

*По потреба можи да се пратат по карго!

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Облека

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
075812864
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам