1 / 9
Se prodava kukja vo Tetovo na ulica Boro Vulikj ⁣
115.000 €
22.11.2021 09:10

Тетово / Тетово

Број на соби:

4

Квадратура:

81 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Друго

Дворна површина:

59 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

🏘️Se prodava kuḱa vo Tetovo na ulica Boro Vuliḱ.⁣

Vo kvadratura od 81m2, gi ima slednite prostorii:⁣

🛋️2 Dnevni sobi⁣
🍴Kujna i trpezarija⁣
🛏️1 Spalni sobi⁣
🚿1 toaleti⁣
🌇1 balkoni⁣

Vkupnata kvadratura na dvorot iznesuva 59m2.⁣

✔️Podrum ⁣

Orientacija: severozapad⁣

💶Cena: 115000 evra.⁣

Za poveḱe informacii, obratete se na:⁣

☎️Filip 077641410⁣

☎️Stefani 071345955⁣

👩‍💻Šifra: 01-44/21

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Kukja od 104m2 vo Tetovo

42000 €

Se prodava kukja vo naselba Čento

140000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам