1 / 8
Audi A4 QUATTRO 3.0
8.500 €
20.04.2021 20:30

Валандово

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2021

Сила на моторот:

177 kw / 241 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava AUDI A4 QUATTRO vo odlicna sostojba..
3.0 TDI 245ps SO FULL OPREMA..
info tell. 071 599 828

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

mercedes
Потврден огласувач
071537005
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам