1 / 2
Фрижидер
24.000 МКД
Цената е фиксна
24.03.2021 20:36

Карпош / Скопје

Се продава фрижидер со шибер врати

Категорија: Продавници, Трговија / Продавници за бела техника и ТV/Hi-Fi

Се продава од:

Srecko
Потврден огласувач
070561095
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам