1 / 1
Продавам нива во градежен реон
20 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.05.2022 20:44

Брвеница / Тетово

Квадратура:

10755 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава нива - плац во градежен реон во Брвеница на 50 метри од струја, со пристапен пат , на 100 метри од асвалтен пат, со две бушотини за вода, може и на делови, погодна за изградба на погон, според планот намената е Г2 лесна индустрија и домување. информации на телефон 075991590 Златко.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
071268531
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам