1 / 5
PRODAVA
По Договор
14.05.2022 21:07

Кавадарци / Кавадарци

Испраќам по карго    

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

225

Висина:

70

Дијаметар:

15

Gumi za SPRINTER 225/70/15 C
Info: 071 383 474

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

pavle
Потврден огласувач
070698737
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам