1 / 4
EI NIS ACUSTICA NIKOLA TESLA POGLEDNETE SLIKI OGLAS
По Договор
429 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.07.2022 13:13

Кичево

PRV SOPSTVENIK , LICNA KOLEKCIJA VREDI DA SE IMA RETKO KORISTEN I SOCUVAN KAKO BUKVALNO NOV / NIKOLA TESLA / EI NIS ACUSTICA / SE SOSTOI OD 3 SPRATA MOZE I POSEBNO / POJACALO , TJUNER , I DEK , KOMLET SO SITE POTREBNI KABLI, PINOVI , ANTENA , INF . 071 451 028

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам