Baram higienicarka ipomosnicka za vo kujna
15.000 МКД
11.07.2022 16:45

Аеродром / Скопје

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Женско

Образование:

Основно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

baram higienicarka i pomosnicka za vo kujna vo novo lisice javetese ili pisete na viber 075239527

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
075239527
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам