1 / 2
Suzuki GSX1100g
1.500 €
08.04.2021 13:00

Гостивар / Гостивар

Марка:

Suzuki

Вид:

Останато

Година:

1993

Модел:

Suzuki gsx1100g

Километри:

15000

Se prodava suzuki 1100cc moze i zamena za motor so moja doplata poveke info na tell 077808935

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Motor
Потврден огласувач
077808935
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам