1 / 1
Detsko tocace 1000 den
1.000 МКД
Цената е фиксна
31.03.2021 15:46

Битола / Битола

Марка:

Access

Вид:

Останато

Година:

2019

Модел:

Velosiped

Tocaceto e skoro novo vase e dokolku sakate da si montirate pomosni.fiksno 1000 den

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Gordana
Потврден огласувач
072230761
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам