1 / 12
Zavaruvac Varioc - Po potreba
По Договор
14.03.2022 08:50

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Занаетчиска дејност

Пол:

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Многу добро

Vrsham zavaruvanje po potreba na objekti na tereni vo proizvodsvo so vashi ili moj aparat , Atestiran za CO2 i Eletro . po dogovor

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Petre
Потврден огласувач
38972222074
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам