1 / 5
Ford Transit 2.2 TDCi 2009 god.
5.500 €
12.05.2021 15:08

Тетово / Тетово

Се продава година, одлично сочуван и мотор и каросериски, со поминати 220.000 км, сервис направен пред 100 км , регистрација до 24.03.2022 година носивост 1.300 кг. Може замена за помало возило или пик ап со ваша доплата

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Zlate
Потврден огласувач
078249061
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам