1 / 1
SEDISTA. ZA GETZ.
1 €
22.01.2023 09:38

Битола / Битола

Марка:

Hyundai

Модел:

Getz

Година:

2004

Гориво:

Бензин

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Sdistata se vo odlicna sostojba kako novi, imam i drugi delovi od istoto voz, havarisano MK. tab.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Pece
Потврден огласувач
070601881
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам