1 / 11
Mercedes C220d, 2002god, avtomatik, dizel
3.800 €
02.06.2021 06:10

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2021

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Prodavam mnogu socuvan Mercedes C220d avtomatski menuvac, napraven komplet GOLEM servis prev 2 meseci, ulje vo menjac, 2 para gumi , letni i zimski. Vo perfektna sostojba!!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Kosta
Потврден огласувач
071935546
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам