1 / 7
Mercedes Vario 818 so prikolka
18.000 €
Со вклучен ДДВ
17.09.2022 14:07

Бутел / Скопје

Mercedes Vario 818 so prikolka
Dolzina -6.45m
Visina-2.6m
Godina na proizvodstvo - 2011
Gumi- odlicni
redovno servisiran.
Euro5 motor

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

fisnik
Потврден огласувач
072204402
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам