1 / 9
QINGQI QM 200 GY
1.150 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.04.2021 19:28

Струга / Струга

Марка:

Останати марки

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2007

Модел:

QINGQI QM 200 GY

Километри:

20000

Motorot e pali vozi
MK Dokumenti (odjaveni tablici)
Smeneto :
Ulje
Filter za ulje
Pogolemi dzvezdi predna i zadna
520 lanec
Ima kramponki i asfalterki gumi
Mozna zamena za kola ili za drug motor
KONTAKT : 071786710

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
071786710
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам