1 / 4
Prodavam Novi Zvicni Kutii
1 €
22.08.2022 22:32

Автокоманда / Скопје

Novi zvucnici, Full Range
Woofer 10" Beyma
HF Driver BMS
Aluminiumska horna, Brezov sper, Warnex boja, plastificirana predna mreza, flansa za stalak, speakon
neutrik konektori i buksni opcionalno
svirat fenomenalno

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
070644562
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам