1 / 3
NINTENDO Game Konzola za Televizor, so 1000 igri
750 МКД
Цената е фиксна
1.000 МКД
28.06.2022 16:13

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Nintendo so vgradeni 1000 igri, a moze i kaseti da se stavat ako imate... se povrzuva na Televizor...sleduva i adapter i kabel...


Nov

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / PC Игри и Видео игри / Останато

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
076525123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам