1 / 12
BMW F10 530D 218KS 05GOD
7.500 €
05.11.2022 20:34

Виница / Виница

Марка:

BMW

Модел:

530

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

184 kw / 250 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Perefektna sostojba
Reg cela godina napraveno komplet servis 4gumi novi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ace
Потврден огласувач
0038971215575
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам