1 / 3
Se prodava ribarski camec (kurab)
550 €
09.04.2021 13:00

Дојран / Гевгелија

Se prodava ribarski camec (kurab) dobro zacuvan bez dupki i grebanici na nego.

Cena: 550e
Za poveke informaci: 070803523

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Моторни бродови

Се продава од:

Петар
Потврден огласувач
070803523
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам