se prodava atraktivna parcela
95.000 €
15.01.2022 11:48

Дојран / Гевгелија

Квадратура:

10000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

se prodava atraktivna parcela so objekt vo blizina na granicata so Grcija

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

tose
Потврден огласувач
071593329
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам