1 / 5
Set rebrest Contitech za Golf VI 2.0 TDI, Сет ребрест
1.000 МКД
05.07.2021 11:37

Гостивар / Гостивар

Испраќам по карго    

Се продава користен сет ребрест каиш за Голф 6 2.0 TDI 140hp. Сетот е користен но има уште животен век. Демонтиран и изваден од хаварисано возило.
комплет сите компоненти 1000 мкд
- линиски каиш
- ребрест каиш
- ролки
- затегачи

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам