1 / 4
Prodavam iPhone6 zacuvan
6.000 МКД
26.03.2021 11:37

Кичево

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

IPhone 6

Боја:

Silver

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

Telefonot samo kopceto dolu nemu rabotit na ekranot imam izvadeno.povelete.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Bobe
Потврден огласувач
071562893
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам