1 / 4
Suzuki - 125 -
600 €
02.04.2022 09:43

Кичево

Марка:

Suzuki

Вид:

Скутер

Година:

2007

Модел:

125

Километри:

25000

Se prodava skuter Suzuki 125, ispraven, registrian, dve novi gumi, golem servis i spremen za sezona, bez zameni, cenata e 600 ‎€.

Za kontakt 072 693818

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Shukrija
Потврден огласувач
072693818
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам