1 / 1
Jeep grand cherokee 5.2 delovi
111 €
29.09.2022 20:33

Кичево

Марка:

Jeep

Модел:

Grand Cherokee

Година:

1996

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Зелена

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

164 kw / 223 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Plolovni delovi za jeep grand cherokee I cherokee. 5.2 4.0...3.1. 2.5. Imam skoro sfe shto vi treba vena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

tafa
Потврден огласувач
071456221
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам