1 / 7
Mercedes ML280 CDI 2007
9.499 €
15.08.2022 12:40

Гази Баба / Скопје

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

ML 280

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Voziloto e vo odlicna sostojba!

Voziloto e uvoz od Germanija i se plateni site davacki do registracija.


Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
072 232 688
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам