1 / 1
Рачно изработени чарсави и милиња
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.01.2022 10:56

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Покрај рачно изработените уникатни комплети милиња, продавам и разни шеми за нивна обработка

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Уметнини и ракотворби

Се продава / Можна е замена од:

Goce
Потврден огласувач
071344940
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам