1 / 4
ATRAKTIVEN PLAC kaj EMKA REZIDENCE
75 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.08.2021 18:37

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

4474 m²

Тип на земјиште:

Градежно

atraktivna ponuda samo vo agencija "CHANAK"

SE PRODAVA!!!

atraktiven plac od 11.230m2
za povece namenivo blizna na samiot plac ima doneseno struja i voda.

LOKACIJA:
vo neposredna blizina na "EMKA Rezidence"TETOVO i patot za selo Falishe

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

ATRAKTIVEN PLAC so gotova dozvola za gradba *MARKICA* P+2+P

250 €

Prodažba na plac na dobra lokacija vo s. Dolno Sedlarce

45000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам