1 / 6
M.2 NVME SSD to USB 3.1 Adapter PCI-E to USB-A 3.0 Internal
1.200 МКД
14.05.2022 20:51

Боговиње / Тетово

M.2 NVME SSD to USB 3.1 Adapter PCI-E to USB-A 3.0 Internal Converter Card 10Gbps USB3.1 Gen 2 for Samsung 970 960/For Intel NEW

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Тастатури, Глувци, Кабли и адаптери

Се продава од:

Enes
Потврден огласувач
070619312
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам