Se bara majstor burekszija
500 €
26.03.2021 21:23

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Останато

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Se bara majstor burekdzija za rabota bo pekara vo dracevo

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

maja
Потврден огласувач
072691570
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам