Prodavam nov midea frizider
9.000 МКД
21.11.2021 12:13

Кисела Вода / Скопје

Prodavam nov neupotreben frizider Midea kupen od Setek

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Се продава од:

vesna
ULICA MARKO ORESKOVIK 8/7
Потврден огласувач
075361520
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам