1 / 12
PLOCKARI , BRZO I KVALITETNO
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.11.2022 09:00

Скопје Центар / Скопје

Lepime sekakov vid na keramicki plocki , dekorativen kamen i sl. brzo,povolno i kvalitetno so garancija, izrabotka so najsovremeniot alat za plocki , izrabotka so nas ili vas materijal vo zavisnost od dogovor majstori so 25 godini iskustvo, za konsultacii i ideji 071 685 597

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Плочкари

Се продава од:

Ado
Потврден огласувач
071685597
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам