1 / 2
Cevki za Solaris 150 sm. Dolzina precnik47mm
По Договор
01.09.2022 10:53

Битола / Битола

Prodavam polovni cevki (od pomalite ) za kineski solaren sistem cena po dogovor . Informacii na tel . 075 236 811

Категорија: Дом и Градина / Соларни систeми и Опрема

Се продава од:

Vasko
Потврден огласувач
075446987
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам