1 / 12
KIDDO Detsko tocace
3.200 МКД
31.03.2021 21:14

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

KIDDO tocaceto e kako novo i malku vozeno. Mnogu e kvalitetno. Resite na rackite se vadat po potreba a gumite se na pumpanje. Za deca na vozrast od 2 do 4 godini.
KIDDO
KIDDO.

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски велосипеди

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078230419
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам